Op deze unieke locatie in het buitengebied van Nistelrode staat deze karaktervolle halfvrijstaande woning met diverse bijgebouwen op een perceel van 16.676 m². Een plek waar rust en ruimte samenkomen, maar de voorzieningen van Nistelrode binnen handbereik liggen. Dit is een buitenkans voor paardenliefhebbers, mensen met groene vingers of wie gewoon op zoek is naar vrijheid en het buitenleven! Voor wie nog meer ruimte wenst: het object is optioneel met 13.707 m² extra grond te verkrijgen.
Interesse? Neem dan snel contact op met ons kantoor en ervaar het zelf tijdens een bezichtiging.
Het oorspronkelijke bouwjaar van deze woning is 1938. In 1972 is er grondig verbouwd en in 1997, tegelijkertijd met de ontwikkeling van de A50, is de woning voorzien van een nieuwe gevelsteen, dak en isolatie.
Via de hal stapt u de woning binnen. De woonkamer straalt authentieke gezelligheid uit door de charmante houtkachel en het houten balkenplafond. De raampartijen geven u, naast veel lichtinval, een prachtig uitzicht op de verzorgde, groene tuin. In de woonkamer vindt u tevens de vaste trap die toegang biedt tot de eerste verdieping.
De eikenhouten keuken in rechte opstelling is voorzien van een stenen blad en diverse inbouwapparatuur. In het midden van de woning bevindt zich een bijkeuken met aansluiting voor witgoedapparatuur, diverse vaste kasten en de toiletruimte. De toiletruimte is voorzien van staand toilet met fonteintje. Grenzend aan de keuken bevindt zich nog een inpandige garage. Met deze royale indeling op de begane grond en inrichting die vraagt om een frisse blik, is dit de perfecte kans voor wie graag zijn eigen woonwensen tot leven brengt.
Op de eerste verdieping bevinden een overloop voorzien van airco, vier slaapkamers en een badkamer. De badkamer is praktisch ingericht met een inloopdouche, hangend toilet en wastafel in meubel. Via de vlizotrap bereikt u de tweede verdieping, een bergzolder die dienst kan doen voor het opbergen van seizoensspullen en andere zaken die u niet dagelijks gebruikt.
Eenmaal buiten wordt u omarmd door het weidse uitzicht, de rust en het geluid van de natuur om u heen. Op het erf staan diverse bijgebouwen.
Direct naast de woning staat een fijn tuinhuis gebouwd van hout. Aangrenzend bevindt zich een extra garage. De garage is gebouwd van steen (halfsteens) en damwandprofielplaten. Het dak is gedekt met asbesthoudende golfplaten. De dragende constructie bestaat uit houten spanten. De vloer is uitgevoerd met betontegels. Een gedeelte van het gebouw betreft een garage met kanteldeur. Het andere gedeelte betreft een overkapping.
De veldschuur (open front) is gebouwd van damwandprofielplaten. Op het dak liggen tevens damwandprofielplaten. De dragende constructie bestaat uit houten spanten. De vloer betreft een zandvloer. In de veldschuur staat de olietank. Aan de achterzijde van de veldschuur is een afhang gesitueerd voor de opslag van hout. Het dak van de afhang is gedekt met asbesthoudende golfplaten.
De kippenschuur is gebouwd van steen (halfsteens) en met pannen gedekt. De kippenschuur is voorzien van houten kozijnen. De dragende constructie bestaat uit houten spanten. De vloer is uitgevoerd met betontegels. De kippenschuur is te bereiken middels een loopdeur.
De paardenstal is gebouwd van gedeeltelijk beton en gedeeltelijk hout. Het dak is gedekt met asbesthoudende golfplaten. De dragende constructie bestaat uit houten spanten. Er is dakisolatie (tempex) aanwezig. De paardenstal is te bereiken middels loopdeuren.
Verder bevindt zich op het perceel nog een bijgebouw in vervallen staat.
Het perceel heeft een grootte van 16.676 m² waarvan ca. 13.100 m² weiland betreft. Tevens is het mogelijk om het object te verkrijgen met nog eens 13.707 m² extra grond. Met een fraaie (moes)tuin, ruim weiland en tal van bijgebouwen is dit object bij uitstek geschikt voor mensen met groene vingers, dierenliefhebbers of zij die op zoek zijn naar rust én ruimte. De ligging is landelijk maar niet afgelegen. De voorzieningen van Nistelrode, o.a. supermarkt, drogist, modewinkel Van Tilburg en diverse sport- en horecagelegenheden, zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Met de A50 op korte afstand zijn ook andere dorpen en steden goed te bereiken.
Kortom, grijp uw kans en kom dit object met eigen ogen bekijken.
Bijzonderheden
– op het perceel staat een stroomhuisje van Enexis (perceel Nistelrode L 461 (niet in eigendom)). Er is een recht over overpad verleend ten behoeve van Enexis.
– verwarming door middel van radiatoren aangesloten op een oliegestookte cv-ketel (in eigendom), warm water door middel van elektrische boiler (huur).
– in 2023 zijn er 16 zonnepanelen (425 Wp per paneel) geplaatst.
– het rookkanaal van de oliegestookt cv-ketel is aan de buitenzijde van asbest.
– de begane grond is uitgevoerd in beton, de verdiepingsvloeren zijn uitgevoerd in hout.
– de kozijnen zijn uitgevoerd in hout voorzien van HR++ glas (m.u.v. het keukenraam).
– het glasvezelnetwerk ligt tot de deur.
Waarborgsom/bankgarantie
Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ouderdomsclausule
Gezien de leeftijd van het object wordt er een ouderdomsclausule opgenomen in de koopovereenkomst.
Locatie
De halfvrijstaande woning heeft een landelijke ligging in het buitengebied. Nistelrode biedt de nodige dagelijkse voorzieningen, zoals een supermarkt, basisscholen en enkele winkels en horecagelegenheden. Het dorp ligt gunstig aan de A50, waardoor steden als Oss, Uden en ‘s-Hertogenbosch snel bereikbaar zijn. Ook zijn er goede busverbindingen naar de regio.
Kenmerken
- Status
- Beschikbaar
- Koopprijs
- € 800.000,- k.k.
- Adres
- Udenseweg 7a
- Postcode
- 5388 TH
- Plaats
- Nistelrode
- Land
- Nederland
Overdracht
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 138 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 108 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 153 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 1 m2
- Perceel oppervlakte
- 16.676 m2
- Inhoud
- 873 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, Airconditioning, Rookkanaal, Dakraam, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie
- Perceel oppervlakte
- 16.676 m2
- Inhoud
- 873 m3
Buitenruimte
- Liggingen
- Vrij uitzicht, In bosrijke omgeving, Landelijk gelegen
- Tuintypen
- Tuin rondom
Garage
- Soorten
- Vrijstaand steen