Een unieke plek, een bijzondere kans! Deze vooroorlogse woning staat in een prachtige groene omgeving in Gemonde, in het weidse buitengebied van Sint-Michielsgestel en onder de rook van ‘s-Hertogenbosch. Uniek aan deze gedeeltelijke boerderij is dat het twee zelfstandige woonbestemmingen betreft. Hier mogen twee huishoudens wonen. Bij de boerderij is een royaal perceel landbouwgrond gelegen van ca. 13.975 m². Dit maakt het object uitermate geschikt voor mensen met bijvoorbeeld een paardenhobby.
Gelegen langs de prachtige rivier de Dommel en midden in het Brabantse landschap: je vindt hier alle rust en de eindeloze ruimte… écht een bijzondere locatie om te wonen! Dichtbij de Golfclub de Dommel en voor alle dagelijkse voorzieningen is zowel het centrum van Sint-Michielsgestel als Boxtel goed te bereiken.
De woning beschikt over twee voordeuren. Via de ene voordeur betreedt u de woonkeuken. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling. De inbouwapparatuur bestaat uit onder andere een gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven/magnetron en een koelkast. In deze keuken is voldoende ruimte om een eettafel te plaatsen.
De andere voordeur komt uit in de woonkamer die centraal in de woning is gelegen en ruimte biedt voor een zithoek en een eettafel. Natuurlijke lichtinval wordt verkregen door middel van een raam aan de voorzijde en aan de achterzijde van de woning. Een gashaard zorgt hier voor de benodigde warmte en gezelligheid tijdens de koude wintermaanden. De keuken en woonkamer beschikken beiden over vloerverwarming.
Vanuit de woonkamer bereikt u via een opkamer de eerste verdieping. Onder de opkamer vindt u de kelder, die vanuit de woonkamer bereikbaar is en waar u uw levensmiddelen koel kunt bewaren.
Vanuit de woonkamer is ook de ouderslaapkamer te bereiken. Deze is ruim genoeg voor het plaatsen van een tweepersoonsbed. Aangrenzend treft u een badkamer aan. De badkamer is ingericht met een ligbad, een toilet en een wastafel.
Tevens is vanuit de woonkamer het voormalige stalgedeelte met achterentree en inpandige berging te bereiken. Hier treft u de opstelling van de cv-combiketel aan en de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Ook vindt u hier een tweede badkamer. Deze is ingericht met een douche, een toilet en een wastafel. In de achterhal bevindt zich ook nog een praktische wastafel. Via een vaste trap in de berging is de eerste verdieping hier te bereiken.
De eerste verdieping is via een vaste trap vanaf de opkamer te bereiken en via de overloop heeft u toegang tot vier slaapkamers. Alle slaapkamers verkrijgen natuurlijke lichtinval door middel van een dakraam. Vanuit de grootste slaapkamer komt u in een praktische berging. Boven het achterhuis bevindt zich een open zolderruimte welke via een vaste trap vanuit de berging bereikbaar is.
Vanaf de overloop is met een ladder de vliering bereikbaar. Boven de open zolderruimte boven het achterhuis is eveneens een tweede verdieping met bergruimte gelegen die met een losse trap bereikbaar is.
Achter de woning bevindt zich het erf dat geheel bestraat is. Hier bevinden zich tevens een garage met (voormalige) veestal en een losse berging. De garage met veestal is opgetrokken uit steen en de garage is via dubbele openslaande deuren te betreden. Hier kunt u perfect uw auto stallen. De stal ernaast is te betreden via een loopdeur. Via een trap is de eerste verdieping te bereiken. De losse berging is opgetrokken uit hout en heeft aan beide zijkanten een open front. Deze ruimte is bijvoorbeeld geschikt als dierenverblijf, voor de opslag van uw tuingereedschap of als fietsenstalling.
Als laatste benoemen we de landbouwgrond behorende bij de woning. De landbouwgrond bedraagt namelijk ca. 13.275 m² en is achter en naast de woning gelegen.
Bijzonderheden
– De CV-combiketel is geplaatst in 2012 en betreft het merk Nefit Topline.
– De verwarming geschiedt door middel van vloerverwarming en een gashaard.
– De begane grondvloer is uitgevoerd in beton en de verdiepingsvloer is uitgevoerd in hout.
– De woning is aangesloten op het glasvezelnetwerk
– De kozijnen zijn uitgevoerd in hardhout met dubbele beglazing.
– Aan de achterzijde uitzicht op de Dommel.
– Deze gedeeltelijke woonboerderij biedt de mogelijkheid om met twee gezinnen te bewonen vanwege de dubbele woonbestemming.
– Het betreft een prachtige landelijke locatie met volop ruimte om bijvoorbeeld paarden te houden.
Waarborgsom/bankgarantie
Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ouderdomsclausule
Gezien de leeftijd van het object wordt er een ouderdomsclausule opgenomen in de koopovereenkomst.
Locatie
Gelegen langs de prachtige rivier de Dommel en midden in het Brabantse landschap: je vindt hier alle rust en de eindeloze ruimte… écht een bijzondere locatie om te wonen! Dichtbij de Golfclub de Dommel en voor alle dagelijkse voorzieningen is zowel het centrum van Sint-Michielsgestel als Boxtel goed te bereiken.
Kenmerken
- Status
- Beschikbaar
- Koopprijs
- € 930.000,- k.k.
- Adres
- De Hogert 2A
- Postcode
- 5293 NB
- Plaats
- Gemonde
- Land
- Nederland
Overdracht
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1885
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 132 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 131 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 70 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 0 m2
- Perceel oppervlakte
- 13.975 m2
- Inhoud
- 930 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 7
- Aantal slaapkamers
- 6
- Perceel oppervlakte
- 13.975 m2
- Inhoud
- 930 m3
Buitenruimte
- Liggingen
- Aan rustige weg, Vrij uitzicht, Buiten bebouwde kom, Landelijk gelegen
- Tuintypen
- Tuin rondom
Garage
- Soorten
- Vrijstaand steen, Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra