Beek En Donk – Kerkstraat 10

Te koop: Ruime en representatieve winkelruimte in Beek en Donk

Bent u op zoek naar een ruime en representatieve winkelruimte op een levendige locatie in Beek en Donk? Dan is dit pand een uitstekende kans!
De winkelruimte heeft een oppervlakte van circa 180 m² en beschikt over voldoende opslag- en personeelsfaciliteiten. Dankzij de royale indeling en de gunstige ligging is deze locatie bijzonder geschikt voor ondernemers in de detailhandel, horeca of dienstverlenende sector.

Indeling en oppervlakten

– Totale oppervlakte: ca. 240 m²
– Winkelruimte: ca. 180 m²
– Bedrijfswoning (boven): ca. 60 m²
– Opslagruimte
– Personeelsruimte

Het winkelpand is aan de achterzijde aanzienlijk uitgebreid. In het achterste gedeelte bevinden zich onder andere het toilet en een ruime personeelsruimte, die desgewenst ook als kantoorruimte kan worden ingericht. De personeelsruimte is afgewerkt met een houten vloer en een gestucte plafond, wat bijdraagt aan een nette en verzorgde uitstraling.
De winkelruimte is afgewerkt met een linoleumvloer en voorzien van een systeemplafond met geïntegreerde tl-verlichting, wat zorgt voor een functionele en representatieve werkomgeving.
Achter de winkel is een verharde tuin aanwezig, waar men tevens buiten kan zitten. In deze tuin bevindt zich ook de trapopgang behorende bij de bovenwoning. Voor extra comfort is er een overkapping geplaatst.
Aan de achterzijde van het perceel bevinden zich twee garageboxen die bij het pand horen. Deze zijn goed bereikbaar per auto via de achterzijde.

Boven de winkel bevindt zich een bovenwoning van circa 60 m², die via een separate ingang aan de achterzijde van het pand te bereiken is. De woning beschikt over een ruime keuken, uitgerust met een oven, kookplaat en afzuigkap.
De nette badkamer is voorzien van een ligbad, een separate douche met mindervalide hulpmiddelen, een wastafel met meubel en toilet.

De bovenwoning is afgewerkt met een combinatie van laminaat- en linoleumvloeren. Het plafond is voorzien van schrootjes. Verwarming vindt plaats middels een cv-installatie met radiatoren, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat gedurende het hele jaar.

De woning en de winkelruimte zijn kadastraal te splitsen en worden tevens separaat te koop aangeboden. Dit maakt het object interessant voor zowel eigen gebruik als voor (gedeeltelijke) verhuur of belegging.

Locatie en bereikbaarheid:
De winkelruimte met bovenwoning is gelegen op een prominente locatie tegenover de kerk in Beek en Donk. Deze commerciële ligging biedt uitstekende zichtbaarheid en is goed bereikbaar, zowel met de auto als het openbaar vervoer.
Door de combinatie van een representatieve uitstraling, een multifunctionele indeling, een gunstige ligging en de mogelijkheid om de bovenetage te bewonen of te verhuren, vormt dit bedrijfsobject een uitstekende locatie voor diverse bedrijfsactiviteiten.

Kenmerken

Adres
Kerkstraat 10
Postcode
5741 GL
Plaats
Beek En Donk
Land
Nederland
Prijs
Vraagprijs: € 750.000,- kosten koper
Prijs
Huurprijs: € 0,-

Overdracht

Status
Beschikbaar
Type aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdbestemming
Winkelruimte
Jaar
1952

Oppervlakten

Perceel
397 m2
Winkelruimte
240 m2
Winkelruimte in units vanaf
240 m2
Winkelruimte verkoop vloeroppervlakte
180 m2
Winkelruimte horeca toegestaan
Ja
Winkelruimte bijdrage winkeliersvereniging
Nee
Zoekservice